Твір Проблема духовного багатства особистості, можливості реалізаціі іі інтелектуального потенціалу ( за твором «Пігмаліон»Б. Шоу)
Ответ
4 (1 оценка)
0
yelyzavetalemdianova 1 месяц назад
Светило науки - 10 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Твір "Проблема духовного багатства особистості, можливості реалізації її інтелектуального потенціалу" можна створити, виходячи з тематики та ідеї п'єси "Пігмаліон" Бернарда Шоу. Ось приклад структури такого твору:

---

**Вступ**

Твір "Пігмаліон" Бернарда Шоу поставив перед сучасністю питання про те, як соціальні умови впливають на інтелектуальний потенціал людини. Дії персонажів п'єси показують, як манера мови, соціальні навички і зовнішність впливають на сприйняття людей та їх успіх у суспільстві.

---

**Основна частина**

У п'єсі "Пігмаліон" Генрі Гіггінс, фонетик, впевнений у своїй здатності змінювати особистість людей шляхом корекції мови та манери поведінки. Він бере під своє крило кокетливу бідноту Ельзу Дулітл, і за допомогою інтенсивних занять та соціальної адаптації перетворює її з простої квіткової дівчини на "даму" в суспільному розумінні. В той же час, Ельза, вже маючи сильний характер, сама активно працює над своєю трансформацією, намагаючись виявити свій інтелектуальний потенціал.

---

**Розвиток інтелектуального потенціалу особистості**

Персонажі п'єси демонструють, що духовне багатство особистості визначається не тільки зовнішніми аспектами, але й внутрішнім світом. Інтелектуальний розвиток Ельзи підтверджується її зусиллями навчитися правильно говорити та пристосовуватися до соціальних умов. Вона активно навчається, розвиває свої мислення та навички, що дозволяє їй не лише адаптуватися, але й досягати успіхів у суспільному житті.

---

**Заключення**

Отже, твір Бернарда Шоу "Пігмаліон" демонструє, що інтелектуальний потенціал та духовне багатство особистості є ключовими чинниками у соціальній успішності. Процес навчання і самовдосконалення відкриває можливості для реалізації особистого потенціалу та впливає на соціальну адаптацію індивіда. Ця п'єса показує, що кожна людина може змінитися та досягти успіху, якщо вона має відповідний інтелектуальний потенціал та навчиться використовувати його на користь себе та інших.

---

Такий твір дозволяє глибше розглянути тему інтелектуального розвитку та соціальної адаптації, яка є центральною у п'єсі "Пігмаліон".