1. Напишіть твір-розповідь у художньому стилі (обсяг 1 сторiнка), ЯКИ починається такими реченнями: Пізній осінній листочок міцно тримається обома руками за гілочку й радісно згадує все, що з ним ще недавно відбувалося... срочнооо на завтра треба будь ласка
Ответ
5 (3 оценки)
2
kamilaskz 7 месяцев назад
Светило науки - 38 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Пізній осінній листочок міцно тримається обома руками за гілочку й радісно згадує все, що з ним ще недавно відбувалося. Його основне призначення – служити часточкою великого пазла природи, але цей листочок вирішив відкрити мені свої таємниці.

Вітерець, що обіймав дерево, сушив його, ніжно пригортаючи до себе. Листочок відчував кожен подих вітру, як ніжну гладь матері на щокі свого малюка. Тільки вітер несе не лише тепло, але й розповідає історії про мандруючі хмаринки і таємничі шляхи, які вони проходять.

В дощовий день цей листочок переживав свої пригоди. Він ставав краплею на склі, а потім, волючись вниз, осідав на мокрій землі, де відчував аромат свіжої землі та лісових трав. Ця пригода вчила його різноманітності життя, покликання виживання в будь-яких умовах.

А вдень, коли сонце ніжно грається на гілках, листочок влаштовував собі власне свято. Він розпускав свої вирізані візерунки на сонці, і кожен з них танцював в такт весняному вітру. Він був часткою великого концерту природи, де головним диригентом був сам природа.

Зараз листочок лежить у моїх руках, і я відчуваю його емоції, його спогади. Він не просто частина дерева, він — свідок життя в усіх його виявленнях. Листочок несе у собі не лише історії своїх подорожей, але й спогади про всі ті чарівні миті, коли його теплій гілочці вітерець шепотів та сонце грається в його весняних візерунках.