твір на тему най дорожча людина невеликий​
Ответ
5 (1 оценка)
1
kravchenkoalisa09 1 год назад
Светило науки - 4 ответа - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Найдорожча в світі людина — це мама. Вона завжди поруч своєї дитини. Хто знає, скільки болю і любові може умістити в себе материнське серце! Адже коли дитина захворіє, мама завжди співчуває і лікує, і навіть хворіє разом з нею. А коли діти виростають, то усі їхні болі дорослого життя мати ділить з ними. Матері супроводжують нас усе своє життя. Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань. І де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви зберігають нас від життєвих турбот.

Скільки пісень, віршів, творів присвячено матері. Це і "Пісня про рушник" Андрія Малишка, і "Два кольори" Дмитра Павличка, і "Лебеді материнства" Василя Симоненка, і оповідання "Мати" Олександра Довженка та багато інших.

Ответ
5 (1 оценка)
1
triolana 1 год назад
Светило науки - 549161 ответ - 388270 раз оказано помощи

Ответ:

Самим моїм найкращим другом є моя мама. Тільки їй я можу розповісти будь-яку таємницю, довірити самий заповітний секрет. Вона ніколи не відмовить у допомозі і завжди дасть той рада, яка дійсно необхідний.

Мама завжди каже, що між люди повинне бути присутнім довіру. Вона вчить мене добру, допомагати всім, хто може потребувати моєї допомоги. Її слова завжди підтверджуються діями – мама ніколи не робив нікому нічого поганого. Її руки завжди випромінюють тепло і пахнуть ваніллю. Іноді, коли буває сумно, так приємно уткнутися в мамине плече і просто помовчати.

Вона ніколи не поставить зайвих питань, а дочекається, коли я сам запитаю її про що-небудь. Мама ніколи не намагається нав’язувати свою думку, вона поважає мене як особистість і завжди намагається підтримати в усьому. Якщо я деколи буваю неправий, мама ніколи мене не лає, а м’яко вказує на помилки і підказує, як можна їх виправити.

Мої друзі ставляться до моєї мами шанобливо. Вона дуже гостинна і добре знайома з усіма хлопцями, з якими я дружу. Мама завжди намагається допомогти їм, якщо є необхідність. У нашому будинку багато тварин – кішка, собака, хом’як, папуга, рибки. Мама каже, що тварини допомагають нам жити в гармонії з собою і прищеплюють почуття відповідальності. Я знаю, так кажуть багато дітей, але моя мама справді найкраща, і я її дуже люблю.

Объяснение: